Zupełnie nowa odsłona muzyczna wokalistki tylko w Wawerskiej Strefie Kultury. Program dostarczy wielu emocji fanom artystki i miłośnikom dobrej polskiej muzyki rozrywkowej.

W swoim repertuarze AGA sięgnie nie tylko po utwory ulubionych polskich jazzowych kompozytorów, ale również po piosenki z jazzem zupełnie niezwiązanych, które są dla niej ważne ze względów osobistych.

Projekt ten to swego rodzaju podróż w czasie do ubiegłego wieku.
To właśnie te piosenki i melodie cieszyły się ogromną popularnością wśród polskiej publiczności. Dzięki nowym aranżacjom wybitnego pianisty i kompozytora – Michała Tokaja, słuchacze będą mieli okazję poznać je na nowo, w zupełnie innym wydaniu i niepowtarzalnym brzmieniu.
Wraz z Agą i Michałem na scenie pojawi się wybitny trębacz jazzowy Robert Majewski.

W repertuarze nie zabraknie piosenek, które już na stałe wpisały się w kulturę i historię naszego kraju. Jednocześnie AGA jak zwykle wniesie do tych utworów swój charakterystyczny styl i intymną interpretację, co sprawi, że będą brzmiały świeżo i oryginalnie.
Muzycy na nowo zinterpretują piosenkę z repertuaru zespołu Maanam – „Kocham Cię, kochanie moje”, „ La valse du mal” Kaliny Jędrusik do słów Wojciecha Młynarskiego i muzyki Jerzego Dudusia Matuszkiewicza, „Nim wstanie dzień” Krzysztofa Komedy do słów Agnieszki Osieckiej. Pojawi się wiele więcej nigdy nie śpiewanych przez Agę zaskakujących niespodzianek. 
Przypomni dokonania Ewy Demarczyk, Czesława Niemena, Władysława Szpilmana, Krzysztofa Komedy.
To będzie wieczór sentymentalny z kilkoma niespodziewanymi zwrotami muzycznej akcji.

12.11.2023, godz. 19:00, Wawerskie Centrum Kultury, ul. Żegańska 1a, Sala Widowiskowa. Wstęp biletowany.
Bilety: 50 zł

Kup bilety:
– on-line – przez system Biletyna – https://wck-wawer.pl/kup-bilet 
– w kasie WCK (pn-pt godz. 9.00-16.00)

Zapisz się na wydarzenie na FB:
https://www.facebook.com/events/868096877779495/ 

Odwiedź fanpejdż WCK na Facebooku i polub nas:
https://www.facebook.com/WawerskieCentrumKultury