Jazzowa płyta Hani Derej Quintet

W maju 2024 objęliśmy patronat medialny nad jazzową płytą Hani Derej. Szczegóły wkrótce. Hania ma już za sobą wydanie 7 płyt, natomiast były to bardziej jej składy grające muzykę klasyczną. Co na albumie – zapraszamy do lektury:

więcej >>>

Jakub Klimiuk Quintet – album „(un)balanced” – pod naszym patronatem medialnym

(un)balanced to historia o poszukiwaniu równowagi we współczesnej rzeczywistości, mierzeniu się z wszechobecnym zalewem informacji i próbie odnalezienia inspiracji w codziennej rutynie.

więcej >>>

Piotr Budniak Essential Group – Trasa 10 lecia

Z okazji 10-lecia zespół zagra szereg koncertów w najróżniejszych zakątkach Europy permierowo prezentując najnowszy materiał pod tytułem „Terms of Use” – swoiste studium warunków i zasad, często niepisanych, jakim musimy się poddać chcąc funkcjonować w świecie, społecznościach, czy muzyce.

więcej >>>

Mary Rumi w Olsztynie

Tylko w Olsztynie i tylko w ten jeden sobotni wieczór – 6 kwietnia, od godz. 18:00. Na Olsztyńskiej Scenie Jazzowej Mirka Mastalerza Mary Rumi po raz pierwszy w Olsztynie zagra koncert z repertuarem albumu Depressed Lady.

więcej >>>

Rafał Sarnecki Trio ft. Colin Stranahan w BARdzo bardzo

18.03.2024 g 20.00 zapraszamy do klubu BARdzo bardzo w Warszawie na wyjątkowe jazzowe wydarzenie, gdzie wybitni polscy artyści zagrają z amerykańską gwiazdą jazzu – Colinem Stranahanem!

więcej >>>

We Want! The Funku Bump w klubie BARdzo bardzo!

Już 6 lutego 2024 w Klubie BARDZO bardzo inaugurujemy jako patron nowy cykl We Want!, w którym zespół The Funky Bump będzie oddawał hołd gwiazdom amerykańskiego funka.

więcej >>>

Weles Jazz Sessions

To nowatorska seria jazzowych jam session, która powstała z myślą o warszawskich muzykach jazzowych oraz melomanach i miłośnikach jazzu.

więcej >>>

Najnowszy album Michała Kaczmarczyka „Let’s take a ride”

Już od 9 lutego w serwisach streamingowych i w sklepach EMPiK! Jesteśmy patronem medialnym tego albumu!!!

więcej >>>

Jazzowe koncerty New Talents w Moxo Club&Restaurant

W styczniu 2024 objęliśmy patronat nad wydarzeniami jazzowymi, które odbędą się w otwartym na jesieni 2023 Klubie Muzycznym Moxo Club and Restaurant w Fabryce Norblina.

więcej >>>

Patronat nad płytą „Szymborska – zachwyt i rozpacz”

Objęliśmy patronatem medialnym album OS.SO zatytułowany „Szymborska – zachwyt i rozpacz”!!! Jest to nasz pierwszy patronat nad płytą. Dlatego czujemy się szczególnie wyróżnieni!

więcej >>>

Świątecznie w BARdzo bardzo!

Cykl muzyczny We Want ! w klubie BARdzo bardzo! Świąteczne standardy jazzowe śpiewane przez Patrycję Zarychtę!

więcej >>>

Światło i cień – koncert upamiętniający prof. Jerzego Nowosielskiego w Wesołej!

Dnia 3 grudnia o godz. 19, w Kościele Opatrzności Bożej w Wesołej, odbył się dwuczęściowy koncert ,,Światło i cień” poświęcony pamięci Profesora Jerzego Nowosielskiego.

więcej >>>

Mike i Leni Stern – legendy światowego jazzu w warszawskiej Kotłowni!

Legendy jazzu, czyli Mike Stern i Leni Stern z towarzyszeniem wybitnych polskich muzyków wystąpili w Warszawie!

więcej >>>

MROWNA JAZZ FESTIWAL w Grodzisku Mazowieckim!!!

Gwiazdy starszego i młodszego pokolenia spotkały się na scenach Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim. Prowadzenie w drugim i trzecim dniu festiwalu Jerzy Szczerbakow.

więcej >>>

Emiliano D’Auria z Włoch wystąpił w BARdzo bardzo!!!

15 listopada 2023 patronujemy wydarzeniu jakim jest koncert włoskiego znakomitego pianisty i kompozytora Emiliano D’Auria w klubie BARdzo bardzo w Warszawie. W listopadzie rusza on w trasę ze swoim kwartetem i wybitnym znanym trębaczem: Luca Aquino z projektem „In Equilibrio”!

więcej >>>

We Want! Tribute to – Także obejmujemy patronatem medialnym!

to już drugi sezon cyklu w Klubie BARdzo bardzo. Zagrają na nim jedni z najbardziej cenionych przedstawicieli starszego i młodszego pokolenia muzyków w hołdzie polskiej lub zagranicznej gwieździe jazzu.

więcej >>>

Zapraszamy jako patron na cykl koncertów „Scena PSJ / Jazz Session” w klubie muzycznym BARdzo bardzo !

Już kolejny sezon patronujemy temu wyjątkowemu wydarzeniu jazzowemu w warszawskim klubie BARdzo bardzo.

więcej >>>

Seria koncertów w Galerii Donde: Kształt/ Kolor/ Dźwięk

W Galerii Ceramiki na warszawskiej Pradze w niezwykłej scenerii odbyła się seria koncertów jazzowych, a my mieliśmy przyjemność objąć nad tym wydarzeniem patronat medialny.

więcej >>>

Trema Jazz Nights Tribute to!

To hołd złożony największym gwiazdom jazzu w kameralnej atmosferze Klubokawiarni Trema w Warszawie na ul. Poznańskiej.

więcej >>>

Wesoła Jazz Festiwal – Festiwal godny uwagi!!!

Czwarta edycja Wesoła Jazz Festiwal to cztery różnorodne koncerty, które odbędą się w leśnej dzielnicy Wesoła. Na miłośników jazzu czeka wspaniała uczta muzyczna.

więcej >>>

Scena PSJ – Sezon wiosenno letni 2023 w klubie BARdzo bardzo

Cykl Scena PSJ to projekt organizowany przez Gniewomira Tomczyka od stycznia 2023. Towarzyszymy temu wydarzeniu od jego początku.

>>> więcej

SNARKY PUPPY W KOTŁOWNI W WARSZAWIE

New Talents Generation miało przyjemność być patronem wielkiej muzycznej imprezy w Centrum Praski Koneser. 25.10.2022 o godz. 22:00 w „Kotłowni” na warszawskiej Pradze odbyło się oficjalne after party po koncercie zespołu Snarky Puppy, połączone z jam session.

więcej >>>