PROPONUJEMY Z KIM WSPÓŁPRACOWAĆ, JEŚLI CHODZI O PRODUKCJĘ MUZYCZNĄ

Podajemy listę producentów w kolejności alfabetycznej wg nazwisk w myśl zasady „Ladies first”, których można sygnować najwyższym stopniem jakości. Pod opisem każdego z nich podana jest jego strona internetowa lub profil na mediach społecznościowych, na których znajdziecie ich dane teleadresowe:

OS.SO (Zuzanna Ossowska)

Songwriterka, producentka, autorka tekstów, multiinstrumentalistka. Jej instrumentem dyplomowym jest gitara basowa, ale gra też na perkusji, pianinie, gamelanie (indonezyjskich idiofonach) i śpiewa. Jako producentka i songwriterka sprawnie porusza się między muzycznym gatunkami (napisała ponad 120 utworów dla innych artystów), na stałe współpracuje z wytwórnią Magic Records i Delphy Records, regularnie bierze udział w międzynarodowych campach songwriterskich.

więcej >>>

KRIS GÓRSKI

Urodził się w Poznaniu. Edukację muzyczną zaczął od Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia nr 1 im. Henryka Wieniawskiego. Czas liceum to 5 lat spędzonych w Anglii w Brockwood Park. Po maturze udał się do Paryża, gdzie ukończył studia i otrzymał dyplom inżyniera dźwięku w SAE Paris. Później nastąpił intensywny okres pracy w paryskim świecie muzycznym i telewizyjnym – najpierw jako realizator/producent, potem również jako kompozytor.

więcej >>>

JEREMIASZ HENDZEL

producent muzyczny, realizator dźwięku, muzyk zespołu NOŻE. Studiował na Wydziale Reżyserii Dźwięku Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Zawodowo związany z Polskim Radiem, Ofelią, Baaschem, P.Unity oraz artystami wytwórni FONOBO LABEL (m. in. Stach Bukowski, Jann). Czterema kończynami jego działalności są produkcja muzyczna, miks i mastering, realizacja nagrań oraz realizacja dźwięku koncertowego. Prywatnie fan smutnej, gitarowej muzyki.

więcej >>>

MICHAŁ SALAMON

Pianista, kompozytor i aranżer. Wykładowca, wydawca i producent. Współzałożyciel zespołów Fours Collective oraz Quindependence. Twórca projektu Salamonspace.

więcej >>>

JAN SMOCZYŃSKI

(ur. 21 czerwca 1980 w Warszawie) – polski pianista, multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny, realizator dźwięku. Jest muzykiem o bardzo szerokim spektrum zainteresowań stylistycznych. Wykształcony klasycznie a dyplom uzyskał na Wydziale Jazzu w Katowicach. Już podczas studiów zainteresował się tematem produkcji muzycznej, która dziś jest jego głównym zajęciem.Jest cenionym czynnym muzykiem jazzowym (fortepian, organy hammonda i syntezatory), oraz sidemanem wielu znakomitych zespołów szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej.

więcej >>>

GRZEGORZ STASIUK

Pianista, producent, aranżer, kompozytor oraz coach ICC – działa profesjonalnie na krajowym rynku muzycznym 25 lat. Jako muzyk towarzyszył na scenie takim wykonawcom jak: Krystyna Prońko, Janusz Radek, Maryla Rodowicz, Marek Piekarczyk, Łukasz Zagrobelny, Kasia Wilk, Daniel Moszczyński, Ola Nizio.

więcej >>>

MICHAŁ WASILEWSKI

Producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów, sound designer. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął od fascynacji hip hopem i muzyką elektroniczną. Jest założycielem duetu XXANAXX i współtwórcą sukcesu płyty ‘Zbiór’ Baranovskiego. W 2019 roku otrzymał Fryderyka w kategorii płyta roku muzyka elektroniczna za album ‘Gradient’ XXANAXXU.

więcej >>>