Fot. Dawid Laskowski

Ostatni koncert w tym roku w Pardon To Tu będzie wyjątkową gratką dla melomanów brytyjskiego jazzu, bowiem wystąpi trio, które niektórzy z gości tego lokalu może dobrze kojarzyć z trzydniowej rezydencji z legendarnym saksofonista Anthonym Braxtonem. Ich jedyny w tym roku występ w Polsce odbędzie się właśnie tam. Bardzo serdecznie zapraszamy na koncert wirtuozerskiego pianisty Alexandra Hawkinsa wraz z kontrabasistą Neilem Charlesem i perkusistą Stephenem Davisem!

🔸Informacje:

▪ Data: Niedziela, 17.12.2023

▪ Wejście na koncert: 19:00

▪ Rozpoczęcie koncertu: 20:30

▪ Bilety: 79 zł (przedsprzedaż) / 89 zł (w dniu koncertu)

▪ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

🔸

Miejsca Siedzące:

▪ Liczba miejsc siedzących jest ograniczona. Prosimy osoby, które są zainteresowane miejscem siedzącym o odpowiednio wcześniejsze dotarcie na koncert (od 19:00).

🔸 Bilety:

▪ Strona internetowa: https://pardontotu.pl/programme

▪ Stacjonarnie u nas przy barze (bilety kolekcjonerskie)

▪ Bilety można także nabyć w dniu koncertu (od godziny 19:00) ‘na bramce’, o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane

🔸 Skład:

▪ Alexander Hawkins – fortepian, syntezator

▪ Neil Charles – kontrabas

▪ Stephen Davis – perkusja

🔸 Fotografia:

▪ Dawid Laskowski

🔸 Alexander Hawkins Trio

🔸 Recenzja:

“…jeden z najbardziej oryginalnych i płodnych spośród działających współcześnie pianistów niniejszym.. Artysta dysponuje zarówno warsztatem jak i wyobraźnią, które pozwalają na swobodne poruszanie się w obszarze tego co zwykło nazywać się pianistyką jazzową. W muzyce Hawkinsa spontaniczność interpretacji, swoboda w doborze języka i środków wyrazu współistnieje z wyraźnie zarysowaną dyscypliną autorskich kompozycji.” – Rafał Zbrzeski