Fot. mat prasowe

15.05 we środę zapraszamy do Pardon, To Tu na Bartek Wąsik plays Ryūichi Sakamoto w ramach 21. MILLENNIUM DOCS AGAINST GRAVITY

Millennium Docs Against Gravity i Pardon, To Tu, po raz kolejny wspólnie zapraszają na doświadczanie muzyki w ramach dokumentalnych podróży filmowych. Jest nam niezmiernie miło, że razem możemy zaprosić na koncert wybitnego polskiego pianisty Bartka Wąsika, który podczas występu zaprezentuje publiczności kompozycje japońskiego muzyka i kompozytora Ryūichiego Sakamoto. Wydarzenie jest związane z projekcjami japońskiego filmu „Ryuichi Sakamoto|Opus” w reżyserii Neo Sora.

https://pardontotu.pl/…/bartek-wasik-plays-ryuichi…/…

https://www.facebook.com/events/414328651343928

Fot. Mat prasowe

Natomiast 19.05 w niedzielę wystąpi Ill Considered – Jedyny Koncert w Polsce w Pardon, To Tu

Są oni obecnie w czołówce brytyjskiego współczesnego jazzu, a korzystają z różnorodnych muzycznych wpływów, od Elektroniki / Drum & Bass po Afrobeat i Spiritual Jazz. To trio, złożone z saksofonisty Idrisa Rahmana, perkusisty Emre’a Ramazanoglu oraz basisty Lirana Donina, swoim brzmieniem przekracza granice kultur i gatunków muzycznych, uosabiając swoja swobodną improwizacja ducha współczesnego, kosmopolitycznego Londynu.

https://pardontotu.pl/…/ill-considered-jedyny…/…

https://www.facebook.com/events/436336668938016

Fot. Mat. prasowe