Fot. Rafał Latoszek

5 maja wybierzcie się na spacer do Puszczy Kampinoskiej, a potem, o godz. 18:00 wpadnijcie do Centrum Kultury Izabelin (Izabelin C, ul. Matejki 21) na koncert „Etnojazz session / Ghatam Giridhar/Artur Dutkiewicz Duo”.

Ghatam Giridhar – światowej sławy mistrz gry na hinduskim instrumencie ghatam w duecie z Artur Dutkiewicz Music, wirtuozem fortepianu, „ambasadorem polskiego jazzu”, a także ambasadorem New Talents Generation.

Fortepian i ghatam to unikalne połączenie brzmienia instrumentu wybitnie europejskiego ze starożytnym instrumentem perkusyjnym wykorzystywanym szeroko w klasycznej muzyce indyjskiej. Medytacyjno-transowe dźwięki zabrzmią w oryginalnych, orientalnych rytmach. Usłyszymy utwory z różnych kultur świata oraz współczesne mazurki Artura Dutkiewicza, opracowane na dwa instrumenty: fortepian i ghatam.

Bilety do nabycia w CKI oraz na Biletyna.pl:

https://biletyna.pl/koncert/Artur-Dudkiewicz-DUO-Etnojazz-session?fbclid=IwAR0HJJnjpYGRSrmZdEo3wIWzZMRVIyFtY2nf6LTGo7YQp4u1j10X68cxvCo_aem_AUHaEwl42h5jZMk5WBtkJgXow0mO252_CJrgHYxTAnrwSWIqLl2o-WrDi_J3vMowNrjH1gg-EkxeVkWYRn6ZvKc2

Zniżki można zrealizować wyłącznie przy zakupie stacjonarnym w CKI.

Fot. Mat. prasowe