Fot. Mat. prasowe

Na muzycznej mapie Warszawy pojawiło się nowe sanktuarium dla muzyków, producentów, wokalistów i miłośników sztuki dźwięku. THE DEN to inicjatywa dwóch znakomitych osobowości muzycznych: Tomka Lipińskiego, kompozytora, gitarzysty i lidera zespołów „TILT” oraz „Brygada Kryzys”, oraz Grześka Stasiuka, producenta muzycznego, pianisty i kompozytora.

THE DEN to przede wszystkim kompleksowe i produkcyjne studio nagrań, przestrzeń dla artystycznych poszukiwań i twórczego rozwoju. Przestronny live room i komfortowa reżyserka dają nieograniczone możliwości do pracy. To miejsce, w którym dźwięki nabierają życia, a pomysły zamieniają się w utwory muzyczne.

Fot. Mat. prasowe

THE DEN to również studio produkcji video, wyposażone w bezcieniowy green screen. Umożliwia to tworzenie nie tylko dźwiękowych, ale również wizualnych dzieł sztuki, teledysków, filmów oraz live streamów.

THE DEN to nie tylko miejsce pracy, to przede wszystkim przestrzeń, która ma inspirować i łączyć twórców. Tomek Lipiński wyjaśnia: „Chcieliśmy stworzyć miejsce przyjazne artystom, w którym nie tylko będą mogli spełnić się twórczo, ale również spotkać się, wymienić doświadczenia i podejmować wspólne projekty. To ma być przede wszystkim wspólnota ludzi kochających muzykę i sztukę”.

THE DEN to nie tylko studio, ale także ośrodek wyobraźni i kreatywności, organizujące warsztaty, spotkania branżowe i wydarzenia artystyczne, integrujące środowisko muzyczne. To przestrzeń do dzielenia się wiedzą, gdzie doświadczeni artyści wspierają tych mniej doświadczonych.

Fot. Mat prasowe

Ogromnym atutem THE DEN jest fakt, że zostało objęte patronatem firm Commercial Audio oraz Audiotech. Dzięki temu jest to jedyne miejsce w Warszawie, w którym bezpośrednio można doświadczyć, jak pracują urządzenia renomowanych firm, takich jak SSL, ATC, BOSE czy Arturia. To doskonała okazja dla producentów muzycznych i entuzjastów dźwięku, by poznać najnowsze technologie i sprzęt, który może pomóc w doskonaleniu swojego warsztatu.

Jednak prawdziwym klejnotem THE DEN jest zaangażowanie i doświadczenie jego założycieli. Grzesiek Stasiuk podkreśla: „Podczas lat pracy z różnymi artystami wielokrotnie spotykałem się z dylematem: mam pomysł na coś wyjątkowego, ale nie mam czasu ani możliwości na ogarnięcie tego wszystkiego. Teraz mamy THE DEN, które rozwiązuje te problemy.”

THE DEN to nie tylko studio nagrań, video czy miejsce pracy twórczej. Tu bije puls warszawskiej sceny muzycznej – dla wszystkich, którym bliska jest muzyka i sztuka. To przestrzeń, która pomaga dźwiękom stawać się utworami i marzeniom stawać się rzeczywistością. To miejsce, które łączy i inspiruje. Choć oficjalne otwarcie nowego wcielenia THE DEN jeszcze przed nami, to już teraz przyciąga ono twórców, którzy tutaj odnajdują artystyczną oazę. Wszystkich miłośników muzyki i sztuki zapraszamy do odwiedzenia THE DEN i doświadczenia tej wyjątkowej atmosfery.