PODPOWIADAMY GDZIE SIĘ KSZTAŁCIĆ W DZIEDZINACH ZWIĄZANYCH Z PRZEMYSŁEM MUZYCZNYM

AKADEMIA MUZYCZNA IM. KAROLA SZYMANOWSKIEGO W KATOWICACH
WYDZIAŁ JAZZU I MUZYKI ROZRYWKOWEJ

Dziekan: dr. hab. prof. AM Paweł Tomaszewski – pianista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny. Profesor Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, doktor habilitowany, od 2019 roku dziekan Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

więcej >>>

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych II Stopnia im. Fryderyka Chopina przy ul. Bednarskiej w Warszawie

WYDZIAŁ JAZZU (obecnie Sekcję Jazzu) W ZESPOLE PAŃSTWOWYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH IM. FRYDERYKA CHOPINA w Warszawie 

powołano do życia w 1992 roku. Inicjatorem przedsięwzięcia był pianista Paweł Skrzypek, wówczas wicedyrektor ds. artystycznych. W kwietniu 1992 roku przedstawił on projekt wprowadzenia kształcenia jazzowego do Szkoły przy Bednarskiej Henrykowi Majewskiemu, wybitnemu trębaczowi, pełniącemu wówczas funkcję prezesa Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego.

więcej >>>

MUSIC HUB

To warszawska akademia muzyki, gdzie każdy może rozwijać swoje muzyczne marzenia i pasje. Szkoła oferuje indywidualne lekcje śpiewu i gry na instrumentach dla dzieci, młodzieży i dorosłych, naukę gry w zespołach oraz zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych. 

więcej >>>

AKADEMIA ROCKA

Akademia Rocka to szkoła, w której rozwijamy muzyczną pasję. Nasz cel jest prosty: chcemy pokazać Wam, jaką radość może dawać gra na instrumentach i śpiew. To dlatego program nauki będzie dostosowany do Twoich potrzeb, możliwości i gustu.

więcej >>>

MUSIC LABORATORY

MusicLaboratory to pionierska w Polsce szkoła oferująca nowoczesną edukację muzyczną. To właśnie tutaj w 2015 roku powstały pierwsze w kraju pełnowymiarowe kierunki Produkcja Muzyki Mix Mastering.

więcej >>>

SALAMONSPACE

Michał Salamon. Pianista, kompozytor i aranżer. Wykładowca, wydawca i producent. Współzałożyciel zespołów Fours Collective oraz Quindependence. Twórca projektu Salamonspace.

więcej >>>

PODYPLOMOWE STUDIUM MENEDŻERÓW KULTURY SGH

Podyplomowe Studia Menedżerów Kultury w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie polecane są dla osób działających na rynku kultury lub zainteresowanych rozpoczęciem takiej działalności.

więcej >>>

AGNIESZKA WILCZYŃSKA

Czołowa polska wokalistka jazzowa, autorka tekstów, pedagog, trener wokalny (m.in. program „Twoja twarz brzmi znajomo”).

więcej >>>

NIKA LUBOWICZ

Absolwentka Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach na trzech wydziałach: Dyrygentura Chóralna, Fortepian oraz Wokalistyka Jazzowa. Ukończyła także Policealne Studium Jazzu „Bednarska” na specjalności Wokalistyka Jazzowa w Warszawie.

więcej >>>

JAKUB PAULSKI

Gitarzysta, kompozytor oraz pedagog z ponad 10 letnim doświadczeniem nauczania gry na gitarze. Od 2018 roku pracuje jako nauczyciel akademicki w Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w Olsztynie.

więcej >>>

CZUŁOŚĆ – Studio Głosu i Kreatywności
Czułość – to miejsce stworzone przez Edytę Glińską dla artystów używających głosu jako nośnika przekazu! Dla osób, które chcą rozwijać się wokalnie zarówno pod kątem pracy z głosem, jak i pracy ze swoją kreatywnością.

więcej >>>

MAGDALENA SEKUŁA LEMBERGER

Od ponad 18 lat zajmuję się propagowaniem zdrowego głosu prowadząc treningi indywidualne, wykłady, warsztaty, szkolenia, lekcje śpiewu, rehabilitacje głosu w stworzonym przez siebie Magda Sekuła Lemberger Studio Oddechu i Głosu w Krakowie.

więcej >>>

KINGA ROLKA – RUCH SCENICZNY

absolwentka klasy fortepianu i rytmiki POSM II st im. Fryderyka Chopina w Krakowie oraz Studia Wokalistyki Estradowej w Katowicach. Ukończyła studia na Wydziale Twórczości, Interpretacji i Edukacji Muzycznej Akademii Muzycznej w Krakowie – specjalność Rytmika. Doktor sztuk muzycznych. 

więcej >>>

MBR MUSIC

Szkoła mieszcząca się w Krzeszowicach 30 km. od Krakowa. Miejsce sprzyjające kreatywności i muzykalności gdzie odbywają się zajęcia nauki gry na fortepianie, gitarze, perkusji oraz lekcje śpiewu. 

więcej >>>

PATRYCJA ZARYCHTA – PEDAGOG WOKALNY

Wokalistka, kompozytorka, nauczycielka śpiewu i emisji głosu, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, specjalność wokalistyka jazzowa, krzewiąca szeroko pojętą technikę zdrowego śpiewania. 

więcej >>>

OLA NOWAK – ŚPIEWAJ Z OLĄ

Ukończyła studia wokalne na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Doświadczony pedagog, miała niezwykłe szczęście do pracy na wyższych uczelniach już w bardzo młodym wieku. 

więcej >>>

SYLWIANA SHOBIYE

Wokalistka i trener wokalny z Poznania. Na co dzień prowadzi zajęcia między innymi w Studiu Piosenki „Metro” oraz warsztaty wokalne dla zespołów i chórów.

więcej >>>

WOKALKOŁCZ – PATRYCJA SERAFIN

Trenerka wokalna z przygotowaniem logopedycznym, andragog (pedagog osób dorosłych), polonistka, wokalistka po Szkole Muzyki Nowoczesnej w klasie wokalistyki z produkcją muzyczną.

więcej >>>

MAŁGORZATA GARLEJ

Nauczycielem emisji głosu od 10 lat, a swoje studio wokalne prowadzi od 2015 roku w Krakowie.

więcej >>>

SZKOŁA TIP TAP

Tip Tap – Szkoła Stepowania Anuli Kołakowskiej istnieje od 2013 roku. Powstała z pasji do stepowania, potrzeby stworzenia społeczności stepującej, ale przede wszystkim by rozwijać i promować stepowanie w Polsce. 

więcej >>>

VARSZTATOVNIA – JAMY TANECZNE I WARSZTATY WOKALNE

Jamy Taneczne – propozycja dla wokalistów, którzy chcieliby podszkolić się w ruchu scenicznym/choreografii

więcej >>>

KLISZ

Kocha Lubi Szeruje to agencja kreatywna zajmująca się nowoczesnymi mediami, specjalizująca się w obszarach promocji biznesu, artystów, kultury i sztuki w social media.

więcej >>>