W tej podstronie przedstawimy Wam te projekty, które objęliśmy swoim patronatem lub podjęliśmy się opieki PR nad gwiazdami polskiej sceny muzycznej, które mają już ugruntowaną pozycję na rynku, ale korzystają naszej pomocy w zakresie promocji siebie i swojej twórczości.

ANDRZEJ GONDEK

Gitarzysta, kompozytor poruszający się swobodnie w różnych gatunkach muzycznych. Laureat nagrody Fryderyk 2023 za Fonograficzny Debiut Roku w kategorii Jazz.

więcej >>>

PIOTR SCHMIDT

Od listopada 2023 objęliśmy swoją opieką PR koncerty jednego z najwybitniejszych trębaczy jazzowych młodego pokolenia Piotra Schmidta.

więcej >>>

20 lecie Polskiej Fundacji Muzycznej

28 listopada br w PROM-ie Kultury odbyła się uroczysta Gala z okazji 20 lecia Polskiej Fundacji Muzycznej, którego motorem jest Prezes – Tomasz Kopeć. Pomagaliśmy w promocji tego wydarzenia.

więcej >>>

ANDRZEJ ŚWIĘS

Jednym z naszych pierwszych wyzwań w tej kwestii był znakomity jazzowy kontrabasista Andrzej Święs. który za swój debiutancki krążek Flying Lion otrzymał w 2024 roku nagrodę Fryderyk za Album Roku w kategorii Jazz.

więcej >>>

MIKA URBANIAK i jej książka ” Będzie lepiej

Mamy przyjemność popularyzować nie tylko muzykę Miki Urbaniak, ale także jej wywiad rzeka z Magdaleną Adaszewską. W książce artystka zwiarza się ze swoich nieraz traumatycznych przeżyć związanych z jej uzależnieniem oraz chorobą.

więcej >>>

TOMASZ BURA

Kimś, kto jako pierwszy nie z grona New Talents otrrzymał taką opiekę był Tomasz Bura mieszkający i tworzący w Londynie.

więcej >>>