Fot. Ola Drutkowska

kompozytor i aranżer, a także producent, co zostało opisane przez nas na podstronie ww.newtalentsgeneration.com/producenci/

Urodził się w rodzinie artystycznej. Od najmłodszych lat interesował się muzyką i otaczającymi go dźwiękami. Pierwsze lekcje gry pobierał w domowej kuchni obijając drewnianymi łyżkami garnki, patelnie, kuchenne blaty – dewastując przy okazji szafki i obijając ściany. Rodzice zachwyceni talentem syna przekalkulowali jednak bilans zysków i strat. Matematyka jest bezwzględna w takich sytuacjach. Szybko okazało się, że o wiele taniej wychodzi kupno pianina niż remont kuchni. To popołudnie spędzone przez rodziców nad  kalkulatorem zadecydowało o jego przyszłości – został muzykiem.

Pierwsze prywatne lekcje, szkoła muzyczna równolegle z podstawową, pierwszy, drugi stopień, roboczogodziny spędzone nad gamami i pasażami, płacz, że koledzy grają w piłkę a on musiał ćwiczyć, egzaminy, konkursy. Prawie normalne życie nastolatka.

Dziś jest już uznanym kompozytorem i aranżerem z sukcesami (m. in. platynowymi płytami). „To moja pasja i miłość i cieszę się , ze mogę się nią z Wami dzielić” – pisze na stronie. My też się cieszymy i prezentujemy jedne z licznych utworów skomponowanych przez Grzegorza.

„Taka ja” Karo Szczurowska:

(5) Taka ja – YouTube

Kontakt:

www.facebook.com/studio7pietro

www.grzegorzstasiuk.pl