Kocha Lubi Szeruje to agencja kreatywna zajmująca się nowoczesnymi mediami, specjalizująca się w obszarach promocji biznesu, artystów, kultury i sztuki w social media. Zespół Kocha Lubi Szeruje to grupa specjalistów z różnych dziedzin online marketingu i designu. Szkoli m. in artystów w zakresie obsługi social mediów.

Kocha Lubi Szeruje to:

Karolina Kiesner

Branża artystyczna nie ma przed nią tajemnic. Jej wieloletnie doświadczenie pracy z twórcami, wytwórniami oraz wykształcenie muzykologiczne pozwalają przekazywać zaawansowaną wiedzę i szkolić artystów z social media. Specjalizuje się we wprowadzaniu osobowości z mediów tradycyjnych do internetu i budowaniu im aktywnej społeczności. Promocja i kreatywne kampanie dla artystów, muzyków, aktorów, instytucji kultury oraz klientów biznesowych to jej specjalność. Firma, którą założyła, szkoli i rozwija w sieci branże medyczne, modowe, kreatywne, sportowe, wydawnicze i technologiczne.

Zbyszek Grochowski

Dyrektor wykonawczy w agencji Kocha Lubi Szeruje. Zawodowo związany z branżą muzyczną od ponad 20 lat. Jego zadanie to analiza, organizacja i wszystko, co związane z zapleczem technicznym. Najbardziej zwariowane scenariusze to jego codzienność. Od logistyki szkoleń dla twórców, przez produkcję teledysków, tras koncertowych, grafik i stron www – po planowanie budżetu ogromnych projektów.

Fot. Kocha Lubi Szeruje – Karolina Kiesner

Oprócz prowadzenia komunikacji online, wspierania firm i artystów – agencja zajmuje się dedykowanymi zaawansowanymi szkoleniami dla z profesjonalnego prowadzenia social media. Jej specjalnością jest stworzony, indywidualny program szkoleniowy. Stanowi grupę praktyków szkolących od lat twórców i przedsiębiorców związanych m.in. z mediami, sztuką, kulturą, technologią, modą, sportem.  Wypracowany system oparty jest na dokładnym researchu i analizie stylu komunikacji oraz narracji danej społeczności. Dzięki temu rozwój profili jest autentyczny, długoterminowy i skuteczny.

W portfolio KLSZ znajdują się takie marki jak:
Pałac Kultury i Nauki, Polskie Radio, Teatr 6.piętro, TVN24, Vogue Polska, Lindt, Radio Eska, Apple Pay, MK Cafe, Lexus Polska, OCHNIK, Motorola, Fundacja Mam Marzenie, Michał Żebrowski, Ola Żebrowska, Magda Steczkowska, Michał Figurski, Fundacja Najsłodsi, Sławomir Łosowski, zespół KOMBI, Orangetheory Fitness, Sensor Clinic, Makroconcert i inne.

Kontakt:

https://klsz.pl/