Fot. Let See Thin

Czas na mocniejsze uderzenie na naszym portalu!

Polski zespół muzyczny utworzony w 2018 roku w Łodzi, grający muzykę  z pogranicza rocka i art rocka, wzbogaconego o akcenty elektroniczne.

Od pierwszego oficjalnego występu przed szerszą publicznością, który miał miejsce na początku 2019 roku w ramach imprezy „Prog On Days”, zespół koncertuje na terenie całego kraju w ramach wszelkiego rodzaju festiwali, imprez plenerowych i na scenach klubowych.

Okres pandemii wykorzystany został na zarejestrowanie materiału, co zaowocowało wydaniem debiutanckiego albumu pt. „2 Years 2 Late”, na którym znalazło się osiem autorskich kompozycji.

W kwietniu 2021, płyta ukazała się w formie fizycznej nakładem irlandzkiej wytwórni Progressive Gears Records i została bardzo pozytywnie zrecenzowana przez krytyków muzycznych, nie tylko w Polsce, ale także w wielu europejskich krajach.

2023 rok Let See Thin rozpoczyna pracą nad nowym materiałem, kierując się niezmiennie tą samą filozofią – „Czuć się dobrze we własnej skórze” i emitować pozytywną energię muzyczną!

SKŁAD:

Łukasz Woszczyński (wokal), Przemek Kaźmierski (perkusja), Michał Dziomdziora (bass), Paweł Wężyk (instrumenty klawiszowe), Maciej Włodarczyk (gitara elektryczna).

Oto utwory:

(34) Let See Thin – Mist – YouTube

Let See Thin – Change – YouTube

Zespół Let See Thin pojawił się dzięki NTG w portalu Polska Płyta / Polska Muzyka i Radiu Rzeszów w audycji Jerzego Szlachty.