Fot. Paulina Mazur

Pianista i kompozytor. Członek zespołu Rafał Dubicki Quartet.

Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu. Równocześnie prowadzi aktywną działalność kompozytorską i koncertową. Jego osiągnięcia to m.in: finalista X i XI edycji konkursu na indywidualność jazzową „Novum Jazz Festival”, wraz z zespołem Follow Dices zdobywca wyrożnienia na Blue Note Jazz Competition w 2016 roku, laureat drugiej nagrody Blue Note Jazz Competition w 2019 roku z zespołem Przemysław Chmiel Quartet, finalista festiwali Jazz Juniors(Kraków) oraz Krokus Jazz(Jelenia Góra) w roku 2018 z zespołem Monika Malczak Quintet.

W jego działalność artystyczną zaliczają się również: współpraca ze Zbigniewem Namysłowskim przy nagraniu płyty w Polskim Radiu w sali S1 im. Agnieszki Osieckiej w 2017 roku oraz jako członek zespółu Bednarska SuperBand pod kierownictwem Zbigniewa Namysłowskiego był uczestnikiem dwóch edycji na festiwalu Jazz Rally w Dusseldorfie w latach 2015 oraz 2016.

W zespole Monika Malczak Quintet występował na takich festiwalach jak: NiCa Jazz Festival(Alcanadre,Hiszpania) w 2019 roku, Jazzstrzebię(Jastrzębie Zdrój) w 2018 roku oraz Jazz w Ruinach(Gliwice) w 2018 roku. W październiku 2020 wydany został album „Witchcraft”, który nagrał z zespołem Przemysław Chmiel Quartet. Album ten został nominowany do Fryderyków 2021 w kategorii jazzowy debiut fonograficzny. W ramach wiosennej edycji festiwalu Jazz Jantar wystąpił wraz z zespołem Przemysław Chmiel Quartet 14 maja 2021 oraz na festiwalu Jazzstrzębie w Jastrzębiu – Zdrój 5 czerwca 2022 .

W 2012 roku zaaranżował muzykę do spektaklu „Piękna Lucynda” reżyserii Beaty Redo-Dobber wystawianego w warszawskim Teatrze Rampa.

Współpracował z takim artystami jak: Zbigniew Namysłowski, Grzech Piotrowski, Krzysztof Gradziuk, Liz Rosa, Stanisław Słowiński, Tomek Szymuś.