Fot. Maciej Świąder\

10 lutego 2023 ukazał się nowy singiel naszych podopiecznych – zespołu NoVela zatytułowany „Co mi to da”. Wraz z nim pojawił się też nowy teledysk.

Utwór „Co mi to da” to dynamiczna piosenka o niezobowiązującej, lżejszej tematyce dotyczącej rozważań jak bardzo potrzebne jest nam coś, czego pragniemy i czy warto się tym przesadnie przejmować. Autorem kompozycji jest Jan Niedzielski, a tekst i linie wokalne napisała Dominika Dmowska. W nagraniach wzięli udział pozostali członkowie zespołu, a także gościnnie Michał Wojtas (instrumenty klawiszowe, sample). Za produkcję, miks oraz mastering odpowiadają Magda i Robert Srzedniccy ze Studia Serakos. W dniu premiery singla zostanie także zaprezentowany wideoklip do utworu.

Utwór „Co mi to da” jest pierwszym singlem wydanym przez zespół w 2023 roku, po pozytywnie przyjętej balladzie „Chwilę ciebie mam”. Warstwa muzyczna piosenki konsekwentnie opiera się na łączeniu tradycyjnych rozwiązań z nowymi, co daje ciekawe brzmienie całości. Wyeksponowana sekcja sprawia, że utwór utrzymany jest w tanecznym klimacie, przy czym nadal odczuwalny jest tutaj funkowy groove.