New Talents Generation miało przyjemność być patronem wielkiej muzycznej imprezy w Centrum Praski Koneser.

25.10.2022 o godz. 22:00 w „Kotłowni” (https://muzeumpolskiejwodki.pl/kotlownia) przy placu Konesera 1 na warszawskiej Pradze odbyło się oficjalne after party po koncercie zespołu Snarky Puppy, połączone z jam session.

Twórczość amerykańskiego bandu można określić jako szeroko pojęty jazz fusion, w którym znajdziemy elementy takich gatunków, jak funk, rock czy world music. Snarky Puppy to grupa szalenie uzdolnionych muzyków, z których każdy wnosi do zespołu coś więcej niż swoje najlepsze solówki i niesamowite umiejętności. To wzajemne oddziaływanie muzyków na siebie, uzupełnianie się nawzajem i spontaniczne interakcje na scenie tworzą atmosferę, w której chce się przebywać. Lubią też dzielić tę energię ze swoimi odbiorcami, co przejawia się w tym, że najnowszy album zespołu „Empire Central” został nagrany z udziałem publiczności. Ideą wydarzenia – jak mówią jego organizatorzy – jest spotkanie muzyków wywodzących się z różnych muzycznych światów, wspólne granie i spędzenie wieczoru w dobrej atmosferze.

Organizatorami wydarzenia są Dorota Osowska oraz Gniewomir Tomczyk.

Patronat: Bar Setki Powodów, Muzeum Polskiej Wódki, agencja Good Taste Production, Marta Kula – Radio 357, fundacja Jazz Po Polsku, magazyn Jazz Forum, RadioJAZZ.FM, sklep muzyczny Pro Drum, agencja Image Team, blog New Talents Generation.