Mix indie rocka, synth popu i elektroniki na światowym poziomie. Grupa działa od blisko czterech lat i tworzy muzykę, której do tej pory na próżno było szukać na rodzimym rynku. Świeże brzmienie i zaskakujące aranże połączone z multiinstrumentalnymi umiejętnościami członków zespołu tworzą mieszankę, obok której nie sposób przejść obojętnie.

‘Nonexistent’ zebrał doskonałe recenzje zarówno wśród branży jak i publiki. Singiel został doceniony przez edytorów Spotify dodając go na dwie oficjalne playlisty z czego jedna była wyróżniona oficjalnym zdjęciem zespołu (Fresh Finds Polska).

Fot. Mateusz Tyszkiewicz

Zespół przywiązuje dużą uwagę do estetyki i spójności contentu, a pomimo bycia w pełni niezależnym zespołem udaje się im nawiązywać relacje z topowymi w branży profesjonalistami. Wychodzą z założenia, że tą drogą są w stanie osiągnąć pożądany efekt zarówno dla muzyki, jak i dla wspierającego jej contentu.

Singiel ‘BTFL Stranger’ – mix Daniel Walczak (współproducent drugiego albumu Dawida Podsiadło), mastering Rafał Smoleń (Dawid Podsiadło, Sanah)

Singiel ‘Nonexistent’ – mix & production Tappahal, mastering Randy Merrill (BTS, Imagine Dragons, Justin Bieber, Harry Styles, Coldplay, Taylor Swift, Bruno Mars) 28.10 zespół wydał pierwszy profesjonalny teledysk do utworu ‘Nonexistent’ nawiązując współpracę z agencją FOLLOW THE RABBIT oraz aktorami z UNCOVER MODELS.

Tappahall – Nonexistent (Official Video) – YouTube

Fot. Mateusz Tyszkiewicz

Dzięki nam zespół Tappahall pojawił się na łamach internetowej wersji Dziennika Gazety Prawnej.