Zapraszamy Was serdecznie na nowy, jazzowy cykl jam session w klubie muzycznym BARdzo bardzo! „We Want!”! Najbliższy koncert 4 kwietnia we wtorek o g. 20.00!

To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego artyści młodego pokolenia oddadzą hołd wybranej ikonie jazzu. W tym miesiącu będziemy mieli okazję zanurzyć się w klimacie jazzowej improwizacji w nurcie Polska Sentymentalna.

🎵 SKŁAD ROZGRYWAJĄCY: Natalia Kordiak – wokal, Marcel Baliński – piano, Mateusz Szewczyk – bass, Patryk Dobosz – perkusja

🎵 PLAN WIECZORU:

godz. 19:00 ▶ otwarcie klubu

godz. 20:00 ▶ Koncert & Jam Session

Adres: ul. Nowogrodzka 11, Warszawa

Nie przegapcie tego wyjątkowego wieczoru, podczas którego będziemy mieli okazję posłuchać legendarnych kompozycji jazzowych w wykonaniu wybitnych, młodych artystów. Miejsce to klub muzyczny BARdzo Bardzo, ul. Nowogrodzka 11, Warszawa, a bilety kosztują 30 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu koncertu.

🎶 O projekcie:

Projekt „We Want!” ma na celu przywrócenie do życia, cytowanie i wskrzeszanie kompozycji legendarnych polskich oraz zagranicznych artystów jazzowych. Wieczór będzie składał się z koncertu i późniejszego jam session, gdzie każdy z Was będzie miał szansę zaprezentować swoje umiejętności na scenie w gronie znakomitych, młodych artystów. Wydarzenie odbywa się przy wsparciu cyklu Jazz Session oraz Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego.