Kochani!!!

Wiele dobrego wydarzyło się dla nas w tym roku i życzymy sobie i Wam, aby ten nadchodzący Nowy Rok był co najmniej tak dobry jak ten mijający. W Święta życzymy Wam refleksji, zatrzymania się i zastanowienia, czy rzeczy mają się tak, jak sobie to rok temu zaplanowaliście i jeśli poszło w innym kierunku, to próby przemyślenia co z tym fantem zrobić. Nie martwienia się o głupoty. Aby dobry humor nigdy Was nie opuszczał i abyście się w swoim życiu realizowali. Realizowali swoje pasje przede wszystkim. Oczywiście także co do spraw prywatnych, to życzę jak najbardziej dobranych par, aby dzieci nie musiały cierpieć z powodu niedopasowania się dorosłych.

Ale wróćmy do muzyki, bo po to tu wszyscy jesteśmy. Życzmy sobie wiele profesjonalizmu w branży niełatwej. Obserwując z boku można by odnieść wrażenie, że panuje w niej styl zarządzania z lat 90-tych, kiedy to głównym zadaniem menedżerów było oblepianie płotów plakatami i wręczanie wynagrodzenia w gazecie. Chcemy, aby te czasy minęły. Chcemy uczciwej konkurencji obsadzania kadr profesjonalistami, a nie pociotkami właścicieli agencji koncertowych. Dużo jest już dobrego. W tym należy wymienić formę Good Taste Production, która robi profesjonalne wydarzenia (NEXT FEST Festiwal w Poznaniu, Jazz Around Festiwal w Katowicach). Idziemy w dobrym kierunku.

Bardzo ważna kwestią jest kształtowanie gustów muzycznych młodego pokolenia. W ogóle społeczeństwa. Od tego są szkoły, uczelnie, ale także nauczyciele muzyki w szkołach, prywatni nauczyciele śpiewu i gry na instrumentach. Jest tyle do zrobienia. My też staramy się na to wpływać polecając profesjonalne instytucje i nauczycieli na naszej podstronie Gdzie się uczyć.

No i wreszcie czas przyszedł na Młode Talenty. Będziemy starali się ich promować tak jak dotychczas bez wynagrodzenia, bo uważamy, że jeśli ktoś ma potencjał, to należy mu pomóc. Będziemy też dążyć do takiego modelu ekonomicznego, aby ta pomoc nie przeszkadzała na w budowaniu biznesu, który będzie w przyszłości wspierał finansowo różnego typu akcje względem New Talents. W tym kierunku idziemy i jesteśmy na dobrej drodze. Oby tak dalej!

Życzę Wam więc odnalezienia również własnej drogi i wszelkiej pomyślności na te Święta, jak też w Nowym 2024 Roku!

Paulina Mazur

New Talents Generation